Hatt Collection Koltuk Takımları,Yemek Odaları,Köşe takimlari, Yatak Odalari takımları, TV Üniteleri ile Mobesko Kartepede Kocaeli

Kullanım Koşulları

İşbu üyelik sözleşmesinin konusu, www.hatt.com.tr adlı sitede sunulan hizmetlerin ve bu hizmetlerden yararlanma şartları ile aşağıda belirtilen tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

TARAFLAR

www.hatt.com.tr adlı internet sitesinden (bundan böyle Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli olarak anılacaktır) hizmet almak amacıyla üyelik talebi ile imzalamak olduğunuz işbu üyelik sözleşmesi (bundan böyle “SÖZLEŞME” olarak anılacaktır). Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli ile siteye üye olan ve herhangi bir şekilde site içeriğine ulaşan kullanıcının sitede sağlanan hizmetlerden yararlanabilmesi amacıyla düzenlenmiş olup, ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda, KULLANICI veya ÜYELER tarafından onaylanması anında hüküm ifade edecektir.

KULLANIM KOŞULLARI

2.1 ÜYELER VE KULLANICILAR

www.hatt.com.tr sitesini kullanım konusunda bilgilendirme amacı taşıyan aşağıda yazılı koşulları okuduğunu ve bu koşullara peşinen uyacağını kabul etmiş sayılmaktadır.

2.2 Bu SİTE` de sunulan hizmetler Köseköy Mah. Ankara Cad. No:267 Mobesko Mobilyacılar Sitesi F-2 Kartepe/Kocaeli adresinde mukim Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli bundan böyle kısaca "Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve www.hatt.com.tr’un yasal sahibi Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’e aittir.

2.3 İşbu üyelik sözleşmesi Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından gerekli görülen koşullar altında ve değişik zamanlarda değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak www.hatt.com.tr’da yayınlanarak KULLANICILAR’ın ve ÜYELER’in bilgisine sunulacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

2.4 SİTE hizmetlerinden yararlanan ve www.hatt.com.tr’a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

2.5 Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli www.hatt.com.tr sitesi içeriğinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

KREDİ KARTI ÖDEME YÖNTEMİ

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir

TANIMLAR

3.1. ÜYE : Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’den ürün / mal / hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından üyelikleri onaylanarak Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli `e üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. (Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaklardır.)

18 yaşından gün almış bireylerin gerçek kimlik bilgileri ile www.hatt.com.tr’da yer alan ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin www.hatt.com.tr’da yer alan ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. "üye adı" üyeye özeldir ve aynı " ÜYE adı" iki farklı ÜYE ‘ye verilmez. www.hatt.com.tr’a üye olan şahısların yanlış verdikleri bilgilerin tespit edilmesi halinde Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli üyeliğin iptali / durdurulması hakkını saklı tutar.

3.2. KULLANICI : Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’e ait www.hatt.com.tr sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

3.3. ONAYLAMA İŞLEMİ: ÜYE tarafından, üyelik formunda belirtilen bilgiler ile kayıt olan KULLANICI’nın üyeliği otomatik olarak aktif edilir.

3.4. LİNK: www.hatt.com.tr üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden www.hatt.com.tr’a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

3.5. İÇERİK: www.hatt.com.tr sitesinden ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

3.6. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: www.hatt.com.tr vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

3.7. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi,www.hatt.com.tr’un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgilerdir.

HİZMETLERİN KAPSAMI

4.1. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in, www.hatt.com.tr üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir. www.hatt.com.tr üzerinden yapılacak her türlü kullanıcı işlemi ile ilgili olarak, Tüketici Kanunu, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ve Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik hükümleri uygulanacaktır. ÜYELER ve KULLANICI’lar bu hususu kabul ettiklerini şimdiden kabul ve beyan ederler.

4.2. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in www.hatt.com.tr üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamakla birlikte, bu hizmetlerin en önemlisi www.www.hatt.com.tr adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması hali ve yasal süreler de dikkate alınarak; mümkün olan en kısa sürede malın kargo firması tarafından müşteriye Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli adına ayıpsız olarak teslimidir.

4.3. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, www.hatt.com.tr üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı her türlü değişikliği www.hatt.com.tr’da yayınlamasıyla yürürlüğe girdiğini beyan eder. ÜYE ve KULLANICILAR bu durumu şimdiden kabul ederler.

4.4. www.hatt.com.tr bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için; kullanıcıların Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından belirlenecek olan ve www.hatt.com.tr’un ilgili bölümünün içeriğinde belirtilen özellikleri taşıması gereklidir. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişikliklerin www.hatt.com.tr’da yayınlamasıyla yürürlüğe gireceğini beyan eder. ÜYE ve KULLANICILAR bu durumu şimdiden kabul ederler.

GENEL HÜKÜMLER

5.1. ÜYELER ya da KULLANICILAR, www.hatt.com.tr sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, www.hatt.com.tr’un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt ederler.

5.2. ÜYELER ya da KULLANICILAR, www.hatt.com.tr internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran KULLANICILARI veya ÜYELERİ bağlayacaktır.

5.3. ÜYELER ya da KULLANICILAR, www.hatt.com.tr internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

5.4. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. ÜYELER ve KULLANICILAR, www.hatt.com.tr internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli`den tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

5.5. SİTE üzerinden, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in kendi kontrolünde olmayan ve/veya başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve/veya işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI’lara ve ÜYE’lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. www.hatt.com.tr üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli `in herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin kendi sorumluluğundadır.

5.6. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’i bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

5.7. www.hatt.com.tr internet sitesi yazılım ve tasarımı Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar ÜYE veya KULLANICILAR tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. www.hatt.com.tr sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

5.8. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, ÜYE’nin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiği takdirde; yasal gereklere uygun hareket etmek veya Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak ya da Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna kanaat getirdiği hallerde bu bilgileri ilgili mercilere açıklama hakkına sahiptir.

5.9. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, www.hatt.com.tr mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, www.hatt.com.tr üzerindeki bilgiler güncel değişikliklerin gerisinde kalabilir. www.hatt.com.tr muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler www.hatt.com.tr sitesinde verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile www.hatt.com.tr’da yer alan durumu arasında farklılık olabilir. www.hatt.com.tr’da yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli `in www.hatt.com.tr’da mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti vermemektedir.

5.10. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, işbu SİTE ve SİTE uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve www.hatt.com.tr kullanma koşulları ile www.hatt.com.tr’da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, www.hatt.com.tr’u ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, www.hatt.com.tr sitesinde yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. www.hatt.com.tr kullanımı ya da www.hatt.com.tr’a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder.

5.11. www.hatt.com.tr dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli çalışanlarının ve yöneticilerinin, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadırHerhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

5.12. www.hatt.com.tr’u kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla www.hatt.com.tr üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin, www.hatt.com.tr dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE’lerin www.hatt.com.tr üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli `in doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

5.13. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, www.hatt.com.tr üzerinden KULLANICI ‘lar ve ÜYE ‘ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE’nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, www.hatt.com.tr hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

5.14. İşbu SİTE Kullanım Koşulları dâhilinde Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli; Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli hizmetleri, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli bilgileri, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli telif haklarına tâbi çalışmaları, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli ticari markaları, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli ticari görünümü veya bu SİTE vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

5.15. Taraflar, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’e ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287`ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, www.hatt.com.tr’a erişilmesi, www.hatt.com.tr’un ya da www.hatt.com.tr’daki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. www.hatt.com.tr’a ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da www.hatt.com.tr’un kullanılması ile Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir. KULLANICILAR ve ÜYELER doğrudan ya da dolaylı olarak sebep oldukları zararları ilk talep halinde ve herhangi bir hükme lüzum olmaksızın nakden ve defaten ödeyeceğini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt ederler.

GİZLİLİK- KİŞİSEL VERİLER

Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, KULLANICI YA DA ÜYELER’e ilişkin bilgileri, işbu sözleşmenin sözleşmeye aykırılık teşkil etmedikçe yasal düzenlemelere uygun olarak kullanabilir. Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle www.hatt.com.tr’ un tüketiciden elde ettiği kişisel bilgi ve veriler www.hatt.com.tr tarafından gizli bir şekilde tutulup üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Ancak üye, www.hatt.com.tr’a üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel bilgilerin ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasına, DOL Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli ve bağlantılı organizasyonlar ile paylaşılmasına www.hatt.com.tr ve bağlantılı organizasyonlar tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’ ın bağlantılı organizasyonlar ile paylaşılmasına, www.hatt.com.tr ve bağlantılı organizasyonlar tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

DEVİR

Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI veya ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu üyelik sözleşmesi, Kullanıcı Site’ye üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecek, kullanıcının üyelikten ayrılması veya geçici ya da kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması halinde sona ermiş sayılacaktır. www.hatt.com.tr, ÜYELER’in ve KULLANICI’ların işbu sözleşmeyi ya da www.hatt.com.tr içinde yer alan üyelik ve hizmetlere ilişkin belli kuralları ihlal etmeleri durumunda, sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve KULLANICI YA DA ÜYELER fesih sebep olacak fiilleri nedeniyle www.hatt.com.tr sitesinin uğramış olduğu tüm zararı tazmin edeceklerdir.

MÜCBİR SEBEP

Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, www.hatt.com.tr sitesine ait işbu “üyelik sözleşmesinde geçen yükümlülükleri geç ifadan veya hiç ifa etmemekten dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hukuken mücbir sebep sayılan bu hallerde, kullanıcılar tarafından gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt nedeniyle Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’den herhangi bir ad veya nam altında tazminat talep etmeleri mümkün olmayacaktır. KULLANICI’LAR veya ÜYE’ler bu durumu şimdiden kabul ve beyan ederler.

UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu Üyelik Sözleşmesi ve www.hatt.com.tr’da yer alan hizmetlerden yararlanılmasından kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku’na tabidir ve İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli’in, KULLANICI ve ÜYE’nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi, Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli tarafından KULLANICI YA DA ÜYELER’e içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. KULLANICI’lar ve ÜYE’ler, işbu sözleşme hükümlerini www.hatt.com.tr sitesini kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Hatt Collection - Mobesko Kartepe Kocaeli, dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek www.hatt.com.tr üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.